Proces registrácie pozostáva zo 4 krokov:

  1. krok  - zadanie registračného kódu – zadajte Váš registračný kód, ktorý ste od nás obdržali na prvej strane vyúčtovania.
  2. krok – akceptácia zmluvy a ceny – v tomto kroku je potrebné odsúhlasiť zmluvné podmienky a cenu stanovenú za službu. Akceptácia sa vykoná zaškrtnutím zaškrtávacích políčok.
  3. krok – registračné údaje – v tomto kroku je potrebné zadať zvolené prihlasovacie meno, heslo, e-mailovú adresu a mobilné telefónne číslo.
  4. krok – potvrdenie – po potvrdení kroku 3 sú Vám zasielané dva kontrolné kódy. Jeden na Vami zadanú e-mailovú adresu a druhý na Vami zadané mobilné telefónne číslo. Tieto kódy je potrebné zadať do uvedených políčok a potvrdiť.

Pri správnom postupe vyššie uvedených krokov Vám bude zobrazený oznam o úspešnej registrácii a následne budete automaticky prihlásený k svojmu účtu na portáli.

O Vašom úspešnom registrovaní bude správca domu SBD IV Košice informovaný prostredníctvom e-mailu. Zodpovedný pracovník na základe neho preverí zhodu podpisu na podpisovom hárku vyúčtovania s podpisom na zmluve o vykonaní správy resp. nájomnej zmluve. V prípade, že sa podpisy nebudú zhodovať prevádzkovanie elektronických služieb až do overenia totožnosti klienta zablokuje!

Pre správne využívanie portálu Vám odporúčame prečítať si príručku užívateľa, ktorú nájdete po prihlásení v sekcii "Moje Menu".

Chcem sa registrovať

V prípade otázok alebo problémov kontaktujte nás na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.